+48 502 222 027

Kwiecień 24, 2022

Rynek muzyczny w czasach cyfryzacji, przyszłość tej branży, zmieniające się zachowania słuchaczy. Stanisław Trzciński gościem podcastu Herra On Air

Polecam naszą długą rozmowę z Wojtkiem Herrą w jego lesie w Aninie. Szczególnie ciekawym jak zmienia się odbiór muzyki, słuchacze, technologie, rynek muzyczny i wykorzystanie muzyki w komunikacji marketingowej. Miłośnikom futurologii także. Wiele z tego znalazło się w moim doktoracie, a kiedyś zapewne ukaże się w książce. Taki mały trailer - wyciągnął ze mnie wszystko. Ten wywiad jest zresztą bardziej dyskusją nas dwóch, bowiem Wojciech w drugiej części podzielił się ze mną szalenie cennymi obserwacjami, za które bardzo mu dziękuję.  Dzięki temu wysnułem kilka wróżb i wizji na przyszłość. A nawet podpowiadam w co inwestować.

Oto link do podcastu na Spotify > https://open.spotify.com/episode/4QEXRTmptH025sgz2VJ1SZ

Oprócz tego naszą rozmowę znajdziecie na kanale podcastu „Herra On Air” na Tidalu i Apple Podcast.

Dobrego odbioru!
Staszek Trzciński

Wojciech Herra napisał tak:

„Muzycznie wychowała mnie trójka. Nagrywane na Kasprzaka utwory z listy przebojów. Ale w dojrzałość i dorosłość muzyczną wprowadził mnie Staszek. Miałem wszystkie płyty Pinacolady i Pozytywnych Wibracji. Kochałem i nadal uwielbiam odnajdywane przez niego klubowe wersje klasycznych utworów. To on nauczył mnie czym jest lekka, przyjemna i dobra muza.  Relaks i pełen chillout. Muzycznie soul, funk i acid jazz. Fantastyczny facet.

Kulturoznawca przez wielkie "K", prezes zarządu STX Music Solutions, czyli Stanisław Trzciński. Ogromnie się cieszę, że udało mi się namówić go na rozmowę, bo, jak to ma w zwyczaju w przypadku wielu ludzi, z którymi rozmawiałem, mi również mocno otworzył głowę. Po wysłuchaniu naszej rozmowy spojrzycie inaczej na rynek muzyczny i nie tylko. Co jest ważne dla artysty? Co dziś działa, a czego lepiej unikać. Dlaczego nowo powstające utwory mają niewielkie szanse na zostanie hitami wszech czasów? To tylko namiastka tego o czym rozmawialiśmy. Posłuchajcie koniecznie. Zapraszam - Wojciech Herra”.

Udostępnij:


Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.