+48 502 222 027

Dzięki bogatemu doświadczeniu na polskim rynku posiadamy osobiste relacje i profesjonalne, sprawdzone kontakty z najlepszymi prowadzącymi imprezy rozrywkowe, kulturalne i korporacyjne.

Wielokrotnie będąc odpowiedzialnym za scenariusze widowisk – możemy skutecznie doradzić i podpowiedzieć kto z potencjalnych gospodarzy eventów – sprawdzi się najlepiej w danym projekcie. Pracujemy z najlepszymi i najbardziej znanymi, a także ze sprawdzonymi debiutantami.

Na naszej liście jest wielu dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych reprezentujących wszystkie stacje. Ponadto szereg redaktorów radiowych, aktorów filmowych i telewizyjnych, stand – uperów kabaretowych, sportowców, kucharzy, bloggerów, tzw. influencerów i innych fachowców, także ze świata biznesu czy mody.

Interesującą alternatywą i rodzajem gwiazd, które doskonale mogą uświetnić udany event są tzw. goście specjalni.

Możliwe jest zaproszenie takiej gwiazdy w charakterze gościa, albo np. do wygłoszenia przemówienia, wystąpienia czy w celach aktywności medialnych.

Nasze doświadczenia związane są zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi gośćmi specjalnymi. Mogą to być aktorzy, stand – uperzy, sportowcy, biznesmeni, dziennikarze, muzycy, producenci, pisarze, reżyserzy, projektanci mody, modelki, twórcy gier komputerowych i słynni gracze itp. Ewentualnie tzw. celebryci i byli oraz obecni politycy.

Ponadto oferujemy booking w następujących obszarach:

Artyści zagraniczni
Polscy artyści

Didżeje
WidowiskaZapytanie ofertowe

Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.