+48 502 222 027

Wprowadziliśmy niedawno nową usługę dla naszych klientów. Możemy bowiem być dla Państwa nie tylko partnerem przy realizacji konkretnych projektów, ale doradcą i ekspertem opiniującym szereg strategicznych posunięć, w których obecne są muzyka i świat showbiznesu.

Słowem, nie będąc odpowiedzialnym za realizację poszczególnych etapów komunikacji marki, produktu i projektu – możemy wspierać Państwa naszą wiedzą i doświadczeniem jako konsultant muzyczny. Także jako członek zespołu związanego z realizacją danej strategii.

Zakres takiej współpracy w dużym stopniu zależy od Państwa potrzeb i skali działania. Sugerujemy spotkanie i dyskusję o poszczególnych elementach, które mogą być przedmiotem takiej współpracy.

Świadczymy także usługi jednorazowych konsultacji – tak w kontekście doboru artystów na eventy, jak i wyboru muzyki do reklam, do filmów, fabularnych i dokumentalnych, do programów telewizyjnych, gier video i innych realizacji online, a także w zakresie oprawy muzycznej obiektów oraz marketingu muzycznego.

Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.