+48 502 222 027

Specjalizujemy się w imprezach muzycznych

Specjalizujemy się w organizacji eventów komercyjnych z elementami muzycznymi. W tym zakresie realizujemy projekty  gal, jubileuszy, wręczeni nagród, promocji, otwarć, premier, road-shows, ekskluzywnych projektów specjalnych VIP, wystaw, launchy produktów i obiektów, ale także imprez masowych o charakterze halowym i stadionowym.

Nasze silne strony

Posiadamy doświadczenie w produkcji eventów od strony technicznej i logistycznej, współpracując przy tym z najlepszymi podwykonawcami w Polsce. Wyróżnia nas szczególne doświadczenie w kreacji i przygotowywaniu skomplikowanych scenariuszy. Pracujemy z najlepszymi reżyserami, operatorami świateł, multimediów i dźwięku w Polsce. Mamy na swoim koncie dziesiątki złożonych realizacji telewizyjnych w Polsce i za granicą.

Gwiazdy

Naszą mocną stroną jest doskonała znajomość rynku muzycznego oraz wiarygodność na rynku agentów i menadżerów artystów na całym świecie. Pracowaliśmy przy produkcji eventów komercyjnych z ponad setką polskich artystów, a także z kilkudziesięcioma gwiazdami muzycznymi z zagranicy. Przygotowaliśmy rozmaite wydarzenia pracując blisko z co najmniej trzydziestoma różnymi polskimi gwiazdami – prowadzącymi imprezy (aktorzy, konferansjerzy, kabareciarze, dziennikarze, artyści). Kontraktujemy także DJów, widowiska i gości specjalnych > więcej

Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.