+48 502 222 027

Październik 15, 2021

Nasza agencja zapewniła muzykę do nowej reklamy wizerunkowej portalu WP.pl

Na zlecenie portalu Wirtualna Polska/WP.pl - agencja STX Music Solutions pozyskała licencję (prawa autorskie, wykonawcze i producenckie) na wykorzystanie utworu „Missle” w wykonaniu popularnego amerykańskiego zespołu Dorothy (Roc Nation) w wizerunkowej kampanii reklamowej „WP Naturalnie” w internecie / mediach społecznościowych / digitalu emitowanej intensywnie w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2021 roku.

Przy tej okazji nasza agencja współpracowała z Universal Music Publishing, Schubert Music Publishing  oraz Universal Music Polska.

Wirtualna Polska angażuje się w walkę o polepszenie sytuacji klimatycznej. Jako największe medium internetowe chce również kształtować najlepsze ekologiczne postawy. Edukować i pokazywać, jak każdy z nas może żyć lepiej i bardziej ekologicznie. Dlatego przygotowała spot, w którym pokazuje jak być bardziej eko i do tego też zachęca swoich użytkowników.

WP rozpoczęła także ogólnopolski test poświęcony ekologii. Celem badania jest zebranie informacji o wiedzy Polaków nt. ochrony środowiska. Za każdy wypełniony test WP przeznaczy 1 zł na sadzenie lasu. Ankieta dostępna pod adresem http://ekotest.wp.pl

Udostępnij:


Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.