+48 502 222 027

Audio Branding Sound Design to rozwiązanie, w którym muzyka, wyselekcjonowana lub stworzona specjalnie dla klienta, odzwierciedla nastrój marki. Najbardziej porządanym efektem, szczególnie w przypadku muzycznych wizytówek, jest rozpoznawanie danej marki lub produktu bez dokładnego przyglądania się materiałowi wizualnemu (mówi się na to "z zamkniętymi oczami"). 

Jest to wybrana usługa lub kompleksowy pakiet rozwiązań audiowizualnych zapewniających oczekiwane doznania klientów. Pomagamy markom w nawiązywaniu kontaktu z ich klientami poprzez zapewnienie mobilnych rozwiązań marketingowych związanych z muzyką. Mogą to być niedrogie usługi muzyczne, albo bardziej spersonalizowane rozwiązania. Nasza wiedza muzyczna łączy się z dogłębną znajomością świata marki i świata doświadczeń klientów.

Audio Logo - elementem sound designu jest w szczegółności audio branding, czyli spójna strategia audio/brandingowa. Jeśli dobrze poznamy DNA Twojej formy, projektu, marki lub wydarzenia, możemy stworzyć dwu- / trzysekundowe sekundowe logo dźwiękowe, które doskonale posłuży do wzmocnienia przekazu w reklamach telewizyjnych, radiowych, kinowych i internetowych, ale także w ramach wszelkich treści multimedialnych publikowanych online, także na portalach społecznościowych.

Sound design to mieszanka dźwięku i strategii. Stworzenie takiej swoistej marki muzycznej związanej z danymi produktami, czy podmiotami gospodarczymi, czyli połączenie ze światem muzyki, pomaga w odróżnieniu się od konkurencji na rynku.

Wywołuje pozytywne emocje i efekt przywiązania, które potęgują zaangażowanie i rozpoznawalność wśród klientów. Wzmacniając podstawowe wartości i cele przedsiębiorcy. Sprzedajemy tym samym doświadczenia i marzenia. Angażujemy oraz inspirujemy konsumentów. Zwiększając ich lojalność.

Elementam sound designu może być także oprawa muzyczna obiektów i muzyka w tle oraz muzyka wykorzystywana podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń, eventów i działań w miejscu sprzedaży.

Zaprezentujemy Państwu znacznie większy i szerszy wachlarz narzędzi, które pozwolą zaprojektować idealny i skrojony na miarę sound design Państwa marki, produktu lub projektu.

Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.