+48 502 222 027

Sound design to muzyka, która wyselekcjonowana lub stworzona specjalnie dla klienta - odzwierciedla nastrój marki.

Jest to kompleksowy pakiet rozwiązań audiowizualnych zapewniających oczekiwane doznania klientów. Pomagamy markom w nawiązywaniu kontaktu z ich klientami poprzez zapewnienie mobilnych rozwiązań marketingowych związanych z muzyką. Mogą to być niedrogie usługi muzyczne, albo bardziej spersonalizowane rozwiązania. Nasza wiedza muzyczna łączy się z dogłębną znajomością świata marki i świata doświadczeń klientów.

Sound design to mieszanka dźwięku i strategii. Stworzenie takiej swoistej marki muzycznej związanej z danymi produktami, czy podmiotami gospodarczymi, czyli połączenie ze światem muzyki, pomaga w odróżnieniu się od konkurencji na rynku. Wywołuje to emocje, które potęgują zaangażowanie i przywiązanie klientów. Wzmacniając podstawowe wartości i cele przedsiębiorcy. Sprzedajemy tym samym doświadczenia i marzenia. Angażujemy oraz inspirujemy konsumentów. Zwiększając ich lojalność. Elementami sound designu może być oprawa muzyczna obiektów i muzyka w tle.

Zaprezentujemy Państwu znacznie większy i szerszy wachlarz narzędzi, które pozwolą zaprojektować idealny i skrojony na miarę sound design Państwa marki, produktu lub projektu.

Połącz się z nami

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą – skontaktuj się z nami. Napisz maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Zachęcamy do bezpośredniego spotkania i prezentacji naszej oferty.